Koncert Pavla Šporcla je z technických důvodů v pátek 20.7.2018 zrušen!

Šporcl zrušen

Upozorňujeme všechny, že koncert Pavla Šporcla je z technických důvodů v pátek 20.7.2018 zrušen. Do týdne bude oznámen náhradní termín.
 
Peníze za vstupenky si můžete vyzvednout v Informačním centru ve Slavkově u Brna nebo Vám je zašleme na účet (pokud jste vstupenku zakoupili prostřednitcvím webu jako e-vstupenku). Podrobné informace o vrácení peněz najdete v kalendáři akcí.
 
Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers Vás 28.7. přenesou do doby, kdy vznikl jazz

07 OHHMM 1

Jazz a swing – hlavní doména věhlasného orchestru Melody Makers Ondřeje Havelky – zazní 28. 7. od 19:30 na nádvoří Zámku Slavkov – Austerlitz. Hudebníci s prvorepublikovým šmrncem sehrají představení s názvem Od první křaplavky jazzové. V úvodu tak zazní první jazzové písně, ježbyly v roce 1917 v USA nahrány na křaplavky – tedy šelakové desky, jež byly velmi křehké. Trochu neopatrnosti – křup! – a bylo ponich. Prostřednictvím gramofonových desek se tak jazz začal šířit z jižanského New Orleans do celé Ameriky a dál do celého světa. Bylo to jako lavina, byla to omamná tsunami nového rytmu, radosti, krásy!
 
 
Zbrusu nová show Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers chce vzdát hold těm prvním deskám jazzovým, které odstartovaly novou éru populární hudby. Ale dlouho u nich nezůstane, neboť doménou kapely je swing, a ten vstoupil do nejšťastnějšího období až o dvacet let později. Takže jako obvykle – swingová smršť až budou střepy z křaplavek lítat!
 
Vstupenky v hodnotě 450 a 550 Kč jsou v předprodeji na informačním centru nebo online na webu zámku.
 
 

Šíleně smutná princezna a Tři mušketýři - dva muzikály na nádvoří zámku

09 Šíleně smutná princezna

Dovolujeme si Vás pozvat na nádvoří zámku Slavkov – Austerlitz na víkend s muzikály.
 
V pátek 7. září můžete na nádvoří zámku Slavkov - Austerlitz v premiérovém představení shlédnout českou muzikálovou klasiku Šíleně smutná princezna. Jak je všem dobře známo, jedná se o hudební pohádku, která nadchne stejně tak malé diváky jako dospělé. Jedná se o divadelní zpracování filmové verze, která se připravuje přímo pro prostory slavkovského zámeckého nádvoří.
 
V sobotu 8. září Vám předvede Městské divadlo Brno bohatýrsko – milostnou hudební komedii napsanou podle románu Alexandra Dumase Tři mušketýři. Čtyři nerozlučné přátele z počátku 17. století zná celý kulturní svět. Strhující cesta za diamantovými přívěsky nabízí ideální divadelní zážitek.
 
Vstupenky lze zakoupit v předprodeji na Informačním centru ve Slavkově nebo si je můžete vytisknout přímo z pohodlí domova z odkazu na stránkách http://www.zamek-slavkov.cz/predprodej.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu!
 

Hrůzostrašné prohlídky zámku

08 Hrůzostrašné 1

Prokažte odvahu a přijďte v pátek 24. 8. 2018 na Zámek Slavkov – Austerlitz. V časech 18:00, 19:00 a 20:00 Vás Morticie Addamsová provede svým sídlem s bohatou historií bolesti a utrpení. Mimo to se také seznámíte s dalšími zrůdnými obyvateli panství a možná budete i pozváni na upíří svatbu (jako zákusek?)…
 
Odvážné děti mohou mezi strašidla zapadnout svými vlastními kostýmy, které jsou srdečně vítány (avšak nejsou podmínkou). Prohlídka formou představení s kostýmy a maskami proběhne v části trasy Historické sály a podzemí. Délka je přibližně 50 minut a z důvodu omezené kapacity je nutná předchozí rezervace na tel. 544 227 548. Prohlídka je vhodná i pro odvážnější děti v doprovodu rodičů.
 
Těší se na Vás průvodci zámku.
 
 

Popelka na zámku - speciální pohádková prohlídka

07 Popelka 1

Zámek Slavkov – Austerlitz opět uvede oblíbenou pohádkovou prohlídku, která proběhne o prázdninách dokonce ve dvou termínech! Vidět ji můžete 15. 7. 2018 nebo 29. 7. 2018. Pohádka o Popelce se odehraje na prohlídkové trase zámku a nejen děti s rodiči se tak mohou stát součástí tohoto krásného příběhu.
 
Délka této speciální kostýmované prohlídky je přibližně 45 minut. Začátek prohlídky je vždy v 13:30, 14:30 a 15:30 hod.
 
Z důvodu omezené kapacity je nutná rezervace předem na tel. 544 227 548.
 
Vlastní kostýmy dětí jsou vítány.
Těšíme se na Vás!