Vracení vstupenek na Slavkov Open 2019: STING - My songs, zakoupených v Informačním centru ve Slavkově u Brna

StingGlanc
Za vstupenky na koncert Slavkov Open 2019: STING - My songs, které jste pořídili v Informačním centru ve Slavkově u Brna, máte možnost v následujících dnech získat peníze oproti vstupenkám u spolupořadatele koncertu, agentury GLANC,s.r.o, která sídlí v KC Semilasso, Palackého třída 126 v Brně, a to konkrétně u obsluhy na baru na letní zahradě za Semilassem. Vstupenky je možno vyzvednout denně od 14 do 20 hodin, pokud neprší a zahrádka je v provozu. Případné další možnosti vrácení vstupenek zveřejníme.
 
V Informačním centru ve Slavkově u Brna již vrácení možné není.

Ještě jednou se omlouváme za zrušení koncertu, které vzniklo onemocněním Stinga a věříme, že nám zachováte přízeň. Za pořadatele GLANC,s.r.o. Aleš Hrbek.

Probíhající rekonstrukce aneb zkrášlujeme zámek

orez
Aktuálně na Zámku Slavkov - Austerlitz probíhá několik stavebních prací. Při vstupu do zámku si na nádvoří můžete všimnout rekonstrukce fasády. Také se zde buduje nové osvětlení nádvoří, proto prosíme, dbejte při návštěvě zámku i parku zvýšené opatrnosti. 
 
Z důvodu rekonstrukce valů, které jsou nyní uzavřeny, je v současné době přesunut vstup do Zámecké restaurace Austerlitz přes vstupní halu zámku. Venkovní posezení je také přemístěno ze spodní části na nádvoří. Otevírací dobu restaurace i přehled akcí najdete na webu.
 

Pokračovat ve čtení

Esther Yoo a Czech Virtuosi v Historickém sále

09 11EstherYoo bezprodeje
Dovolujeme si vás pozvat na koncert houslistky Esther Yoo a Czech Virtuosi, který ve spolupráci s OS Na kolečkách pořádá Zámek Slavkov – Austerlitz dne 11. 9. 2019 v 19:00 v Historickém sále zámku.
 
Základním cílem Občanského sdružení Na kolečkách je podpora vzniku a rozvoje bezbariérových kulturních a společenských zařízení přístupných handicapovaným lidem. Organizace akcí poskytujících příležitosti k setkávání lidí zdravých i handicapovaných a podpora integrace spoluobčanů s postižením do normálního společenského života.
 
Předprodej vstupenek probíhá pouze na webu http://www.czechvirtuosi.cz/.
Vstupné: 200 Kč – dospělí, 150 Kč – senioři, studenti, děti nad 10 let a ZTP.

Výstava nafukovacích hraček značky Fatra

Žirafa šikmo Libuše Niklová
Výstava nafukovacích hraček značky Fatra bude otevřena na Zámku Slavkov až do 26. září 2019.
 
Výroba hraček ve Fatře Napajedla má dlouhou tradici. Pryžové hračky se tu vyráběly již před 2. světovou válkou.
 
Nafukovací hračky tak jak je známe  dnes, vznikly ve Fatře v sedmdesátých letech minulého století a dodnes v nich dokonale souzní jednoduchý tvar s výrazným barevným provedením. Nejznámější jsou hračky od Libuše Niklové. Její plastové objekty jsou půvabné a i dnes technologicky inovativní. Nafukovací sedací retro hračky ve tvaru zvířátek  patří k ikonám českého designu. Jejich nadčasový a originální vzhled upoutá pozornost dětí i dospělých. Hračky jsou stále vyhledávány rodiči i prarodiči především jako vzpomínka na vlastní mládí.
 
Se sedacími hračkami – slonem, žirafou, buvolem, koníkem, housenkou a  prasátkem si mohou děti na výstavě i pohrát.

Pokračovat ve čtení

Koncem srpna přijedou do parku historické autobusy

F18 4217 HDR
V sobotu 24. srpna se uskuteční II. ročník Veterán bus Kříž při příležitosti podnikání rodiny Křížových.
 
Historické autobusy vyjedou v sobotu 24.8. z Telnice (parkoviště u Sokolovny) a cca 14:15 je naplánován příjezd asi 6 - 7 autobusů do zámeckého parku ve Slavkově.
Návštěvníci si mohou autobusy prohlédnout do cca 16:30 , kdy se budou vracet zpět do Telnice. Vstup do zámeckého parku nebude omezen.
 
Velice se na vás těší pořadatelé akce, rodina Křížových.

Pokračovat ve čtení