ZRUŠENO! Bigband Brno, Martin Křížka hosté v SC Bonaparte

OMLOUVÁME SE VŠEM PŘÍZNIVCŮM, ALE KONCERT JE ZRUŠEN! Pokud jste si již zakoupili vstupenku, je možné ji vrátit na pokladně informačního centra ve Slavkově u Brna

Děkujeme za pochopení

plakat Bigband

Srdečně Vás zveme 11. března od 19 hodin do velkého sálu SC Bonaparte na koncert bigbandu Brno a zpěváků Městského divadla Brno. V podání Martina Křížky, Radka Novotného a Elišky Skálové uslyšíte spoustu známých českých i světových hitů v úpravách pro bigband. Můžete se těšit na písně jako jsou Sex bomb, Ma way, New york nebo také Sestrička z Kramarov, Na kolena, Čo o mě vieš, Yesterday a další.

Bigband Brno působí od května 2006 a je složen z profesionálních hudebníků. Někteří z nich působili, či dodnes působí v orchestru Gustava Broma. Zakládajícím členem bigbandu je kontrabasista a baskytarista MgA. Rudolf Šmahel. Po absolvování konzervatoře a JAMU v Brně byl členem orchestru Leona Slezáka, společně s Láďou Kerndlem vystupoval na zaoceánských lodích a od roku 1990 je stálým členem Bigbandu Gustava Broma.

Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji v informačním centru na Palackého náměstí 1 za cenu 250,- Kč. Na místě budou pak vstupenky k dostání za cenu 280,- Kč.