Herec Maroš Kramár v představení Mandarínková izba v SC Bonaparte

Mandarinkova izba Slavkov
Zveme Vás 25. 3 v 19:00 hodin do velkého sálu SC Bonaparte na komedii plnou francouzského espritu a šarmu, která nabízí zajímavé příběhy lidí ve  vtipných, krátkých jednoaktovkách s překvapivým, někdy přímo detektivním závěrem. Čtyři herci se v nich převtělí do více postav a osudů. Všechny se odehrávají v malém pařížském hotýlku a v záhadné místnosti, zvané mandarínková, která má svůj vlastní příběh.
Mandarínková izba dává prostor režisérovi o hercům vrátit se ke schopnosti využít divadelní řemeslo v nejlepším slova smyslu. Každý herec v ní má mnoho převleků, např. Maroš Kramár jich má v průběhu dvou hodin až osm...Herecky náročné dílo, je podané s lehkostí a s humorem.
Autor hry Robert Thomas (1927-89) byl významný francouzský herec, dramatik, filmový a televizní scenárista a tvůrce jedinečného francouzského žánru „Comédie Policiére“ jinak řečeného komediální thriller, kde se mistrovsky proplétá smích s napjetím. Je autorem patnácti divadelních her, z nichž najznámější jsou Osm žen, Turecká kavárna a  Mandarínková izba.
V divadelní hře se Vám představí skvělí slovenští herci Zuzana Tlučková, Maroš Kramár, Pavol Topoľský, Bibiana Ondrejková v reřii Ľubomíra Vajdičky.
 
Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v informačním centru na Palackého náměstí 1 za cenu 280,- Kč.
 
Těšíme se na Vaši návštěvu.