Předprodejní systém Colosseum na zámku

V průběhu března spouštíme nový předprodejní systém Colosseum v divadelní verzi. Jedná se o software, který nám ulehčí práci při prodeji vstupenek na kulturní akce a zájemcům o vstupenky nabídne podstatně větší komfort při koupi vstupenek, než tomu bylo doposud.
 
Nejenže získáme daleko větší přehled o volných místech, prodaných či rezervovaných vstupenkách, ale také nabídneme možnost vytisknout si vstupenku z pohodlí domova. V nejbližších dnech naleznete na webu www.zamek-slavkov.cz v sekci „akce“ odkaz na předprodej vstupenek, kde se proklikáte na konkrétní akci a zde si můžete zarezervovat, popřípadě přímo koupit vstupenky na vybrané představení či koncert. Online prodej vstupenek se nebude vztahovat na běžné prohlídky, nýbrž pouze na vybrané speciální akce. Nově budete moct zakoupit vstupenky na koncerty či divadelní představení jak v informačním centru, tak na pokladně zámku či expozice Austerlitz.
V současné době si zde můžete zakoupit vstupenky například na některé z představení v rámci oslav 150. výročí založení divadelního spolku Slavkov ve dnech 21. – 23. 4. 2017. V rámci oslav se můžete těšit na improvizační show IMPRO DŽOW nebo na premiéru Sen noci svatojánské v podání Divadelního spolku Slavkov. V následujících dnech nabídku předprodeje rozšíříme o koncert J. Strauss orchestr „Z operety do operety“ a další.
Věříme, že budete s novou službou spokojeni a těšíme se na Vaši návštěvu při kulturních akcích.