POZVÁNKA: Aktuální výstavy na zámku

06 Výstava princezen webNeváhejte a přijďte se podívat na výstavy zámku Slavkov – Austerlitz. V přízemí Vás čekají Zámecké princezny, kde prostřednictvím tří místností proniknete do tří pohádek: Popelka, Sněhurka a Šípková Růženka. S průvodcem si tak zejména děti připomenou tyto známé pohádky přímo uprostřed jejich dění.

V prvním patře zámku pak můžete navštívit výstavu o první světové válce, známé svého času jako Velká válka, kterou Vás provedou fotografie a osobní dopisy mužů ze Slavkova a okolí. Rázem se octnete například v zákopu a uvidíte samozřejmě mimo jiné i dobové zbraně.

Výstava Ve víru Velké války končí 30. 7. 2017 a Zámecké princezny můžete navštívit pouze do 22. 7. 2017, proto přijďte co nejdříve, ať výstavy nezmeškáte. Současně probíhá prodejní výstava Historická rádia, která bude přístupná až do konce sezony.

Kromě toho jsou k vidění také neplacené výstavy a to Edita Šujanová - vicemistryně světa v basketbale v místnosti před kavárnou, Příběhy moravských vinařů v salla terreně nebo Lidé na útěku na informačním centru.

Více info o výstavách v kalendáři akcí