Top akce 2018

VETERAN

Jestli už se těšíte na sluníčko stejně jako my, věříme, že Vás zahřeje přehled toho nejzajímavějšího, co nás v příštím roce čeká.

První víkend po zahájení sezóny, tedy 24. a 25 března se přijďte inspirovat na Velikonoční výstavu. Zahrádkáře jistě potěší tradiční Jarní trhy 21. dubna, kdy se kolem zámku přeženou i jezdci na koních.  V květnu nás čekají hned dvě výstavy těch nejposlušnějších pejsků v zámeckém parku a přivítáme také paní Ivu Hüttnerovou osobně, které bude od zahájení sezóny zasvěcená přízemní místnost před kavárnou. Chybět nebudou ani koncerty vážné hudby v podobě J. Strauss orchestru a festivalu ConcentusMoraviae v průběhu května a června.

Společně oslavíme také Dny Slavkova a den dětí v zámeckém parku, kde pár dní na to vystoupí hudební hvězdy festivalu Topfest. O tradičním setkání historických automobilů v novém kabátě, jste jistě již slyšeli. V kalendáři si poznačte 30. červen. Promítání pod širým nebem nás čeká na přelomu července a srpna a týden po skončení oblíbeného Letního filmového festivalu, tedy 11. 8., Vás Napoleonské hry zavedou zpět do 19. století. Na konec léta jsme si pro Vás připravili dvě zbrusu nové akce – Sousedská sklizeň a Bramboriáda. O tom ale více v příště. Podzim už tradičně přinese Václavský jarmark a Zámecké dýňobraní. První prosincový víkend zavzpomínáme na bitvu roku 1805 a v neděli k nám na zámek zavítá svatý Mikuláš.

Chcete-li vědět více, navštivte náš kalendář akcí na www.zamek-slavkov.cz, který se už pěkně plní. Bedlivě sledujte i náš Facebook a soutěžte o volňásky na některou z připravovaných akcí.