Gulach Open Austerlitz 2018

05 Gulach open 1

S radostí Vám oznamujeme, že v sobotu 19. května se v areálu městského koupaliště ve Slavkově u Brna uskuteční jedenáctý ročník kulinářské soutěže „ GULACH OPEN AUSTERLITZ “.
 
Přihlášky družstev zasílejte na dresu: p.zvonek@seznam.cz (pravidla níže). Z důvodu omezené kapacity míst pro soutěžící jsou zájemci řazeni dle data přihlášení. Vařit je dovoleno pouze v kotlích na uzavřeném ohni. Hodnotí se čtyři kategorie: nejchutnější hovězí guláš, jakýkoliv jiný výborný guláš, gulášzískající nejvíce hlasů od diváků a nejzajímavější image družstva. Vlastní soutěž bude zahájena v 10:00 hodin. Výsledky porota vyhlásí v 17:00 hodin.
 
O dobrou náladu příchozích návštěvníků a soutěžících se postará od dopoledních hodin hudební skupina VÝLET a následně se do půlnoci vystřídají kapely ŠEMORA BAND ROCK “N“ BEAT, VERTEX
a SMP+. Pro děti bude připravena již tradiční atrakce skákací hrad a bohaté občerstvení zajistí personál obou barů koupaliště. Celodenní vstupné činí 50Kč. Děti a důchodci mají vstup zdarma. 
 
Podmínky a pravidla soutěžícím družstvům
Letošní jedenáctý ročník se uskuteční v sobotu 19. května v areálu koupaliště ve Slavkově u Brna.
 
Jedná se o celodenní akci s doprovodným programem až do pozdního večera. Na scéně odehrají čtyři kapely.
 
Hodnotí se čtyři kategorie: nejchutnější hovězí guláš, jakýkoliv jiný výborný guláš, guláš získající nejvíce hlasů od diváků a nejzajímavější image družstva. Vaří se neomezené množství v uzavřených kotlích. !NE! na otevřeném ohni - z důvodu možného poškození zpevněných ploch. Otop pouze dřevem nebo jeho produkty ( pelety, brikety ). Maximální počet členů družstva jsou čtyři. Tito obdrží volné vstupné formou registrační pásky. Navážení potřebného zázemí bude v čase od 8:00 do 9:00 hodin. Auta a vozíky nebude možno parkovat do ukončení akce v areálu ( možno v přilehlé aleji ). Technické zázemí můžete ponechat ve střeženém objektu do neděle do 12:00 hodin. Z důvodu omezených prostor má družstvo k dispozici půdorysnou plochu cca 10m/2
Začátek soutěže = zapálení topeniště započne v 10:00 hodin. Odběr vzorků pro porotu od 15:00 do 16:00 hodin. Hodnotí se chuť, vzhled, viskozita a image družstva. Váš uvařený guláš bude hodnotit odborná porota a body v divácké kategorii budou udělovat návštěvníci. Vyhlášení výsledků a udělení cen soutěžícím družstvům proběhne od 17:00 hodin. Objemová velikost a cena porce není stanovena. Doporučujeme vydávat malé porce ( čím více porcí, tím více žetonů ). Startovné za družstvo na pořízení cen činí 200Kč na místě.
Pořadatelé uvítají od soutěžících dostatečné množství uvařených porcí pro příchozí veřejnost. K dispozici bude pitná studená voda. Vyžadujeme udržení pořádku a čistoty v celém areálu koupaliště.
Při elektronickém přihlášení na adresu : p.zvonek@seznam.cz uveďte název družstva, jmenné obsazení a kategorii ( hovězí – jakýkoliv jiný )
 
Plakát ke stažení ZDE