Marcus & Martinus 13. července v zámeckém parku

VHA76e75c MarcusMartinus
Sourozenecké duo Marcus & Martinus je bezesporu jednou z největších norských senzací posledních let! Sedmnáctiletá dvojčata Marcus Gunnarsen a Martinus Gunnarsen zpívají od svých pěti let, profesionální kariéru ale nastartovala až v roce 2012. Jejich popularita nabrala v posledních letech nevídaných rozměrů a aktuálně patří k nejúspěšnějším evropským umělcům nové generace.
 Kdekoliv se Marcus & Martinus objeví, vyvolávají davové šílenství a jejich koncerty jsou měsíce dopředu beznadějně vyprodány. To kluci potvrdili i v Praze, kde se poprvé představili v březnu minulého roku. V létě 2019 se k nám vrací v rámci velkého open air koncertu, který se uskuteční 13. července ve Slavkově u Brna. 
 
ČASOVÝ HARMONOGRAM AKCE:
13:00 otevření vchodů
15:00 SLZA
16:30 TOMÁŠ BOČEK
18:00 MARCUS & MARTINUS
19:30 předpokládaný konec akce
 
VZHLEDEM K AKTUÁLNÍ PŘEDPOVĚDI POČASÍ, V DEN KONCERTU OČEKÁVÁME I DÉŠŤ, PROTO DOPORUČUJME VZÍT S SEBOU PLÁŠTĚNKY – DEŠTNÍKY NEBRAT, PATŘÍ MEZI ZAKÁZANÉ PŘEDMĚTY.
 
CELÁ AKCE JE BEZHOTOVOSTNÍ – CASHLESS 
Dodavatelem je společnost NFC TRON
1. Jednoduchý, rychlý a bezpečný platební systém.
2. Bez poplatků.Vratná záloha 30Kč
3. Nevypotřebovaná hotovost se vám vrátí.
Jak systém NFCtron funguje?
1. Na pokladně si nabijete jakoukoli částku v hotovosti nebo platební kartou.
2. Při prvním nabití dostanete účtenku, na které je internetový odkaz a QR kód, pomocí nichž můžete sledovat všechny vaše útraty on-line.
3. Dobít kredit si můžete na dobíjecích místech, či pokladnách v areálu znovu a znovu.
4. Další kontrolu zůstatku můžete provádět na jakémkoliv prodejním místě pouhým přiložením čipu.
5. Co nevypotřebujete, to vám vrátíme.
Doporučujeme
1. Nabít minimálně za 1 000 Kč pro vaše pohodlí.
2. Účtenku si uschovejte po dobu celé akce u sebe. 
Provozovatel nezodpovídá za škodu v případě ztráty nebo odcizení čipu.
 
PARKOVÁNÍ:
pro návštěvníky akce Slavkov open 2019 jsou nachystána dvě odstavná parkoviště. Parkoviště ze směru do Brna se nachází na komunikaci 416 mezi Slavkovem u Brna a Křenovicemi, po příjezdu do Slavkova se jedná o první odbočku doprava. Druhé parkoviště od směru od Bučovic se nachází na ulici Bučovická.
Parkoviště jsou zpoplatněna částkou 50kč/den a auto. 
Otevření parkovišť 13. 7. od 9:00
Parkování je možné i přímo ve městě kde je však velmi omezená možnost parkování a kde je parkování zpoplatněno městským tarifem.
ŠATNA/ÚSCHOVNA ZAVAZADEL – na místě nebude k dispozici žádná úschovna zavazadel ani šatna
 
BEZPEČNOST
Upozorňujeme návštěvníky, že na této akci budou platit zvýšená bezpečnostní opatření, proto doporučujeme na místo konání koncertu dorazit s dostatečným časovým předstihem. Prosíme návštěvníky koncertu, aby zavazadla, která berou na koncerty, nepřekročila formát A4, a pomohli nám tak k rychlému a bezproblémovému vstupu do prostoru konání akce. Zároveň návštěvníky akcí Live Nation vyzýváme, aby věnovali pozornost svému okolí a předešli tak panice a nebezpečným situacím.
RESTRIKCE - ZAKÁZANÉ PŘEDMĚTY A AKTIVITY
Zbraně (mj. nože, boxery, střelné zbraně, sečné zbraně, sekery, řetězy, trubky, tyče - a to včetně dřevěných), pepřové a/nebo slzotvorné spreje, výbušniny, hořlaviny, videokamery (včetně malých např. GoPro), fotoaparáty s odnímatelným objektivem, audiorekordéry, selfie tyče, velká zavazadla – větší než A4 (včetně krosen a/nebo kufrů na kolečkách), sedátka, židličky, stolky (včetně skládacích), schůdky a/nebo žebříky (včetně skládacích), různé podložky pod nohy včetně polystyrenových či dřevěných "kostek“, deštníky (včetně skládacích), nádoby ze skla nebo tříštivého plastu či plechu, PET lahve, tlakové nádoby (se stlačenými plyny včetně "tlakových houkaček"), pyrotechnika, dopravní prostředky (kola, koloběžky, dětské kočárky, skateboardy, kolečkové brusle) mimo vozíků s vozíčkáři, zvířata (jedinou výjimkou jsou asistenční psi, pokud doprovázejí osobu se zdravotním postižením vyžadujícím jejich asistenci), toxické a omamné či psychotropní látky, potraviny či nápoje (v obou případech mimo malé množství pro okamžitou osobní spotřebu - zejména v případě celiaků (bezlepková dieta) a/nebo diabetiků), injekční stříkačky (výjimku mají diabetici, pokud si s sebou přinášejí insulin v injekční stříkačce či insulinovém peru - měli by se prokázat průkazem diabetika), zdroje laserového světla včetně "malých ukazovátek" = pointerů, 
motocyklové přilby, jakékoliv další předměty, které by mohly být použity jako zbraň proti ostatním návštěvníkům, personálu akce nebo účinkujícím zejména k vhazování na pódium či do jeho okolí (např. kameny atp.) a případné jiné nebezpečné předměty.
 
Je zakázáno:
• "surfování" např. na hlavách ostatních návštěvníků,
• sezení i stání na zábranách, plotech, nášlapných bariérách a obdobných zařízeních a technických prostředcích,
• přelézání zábran, plotů, nášlapných bariér a obdobných zařízení,
• vhazování jakýchkoliv předmětů do prostoru pódia nebo do jeho okolí,
• vnášení bannerů či transparentů, které by měly politický a/nebo hanlivý či urážlivý obsah,
• vnášení bannerů, transparentů, poutačů, plakátů, plastových či jiných desek a/nebo papírů větších než A3,
• v prostorách konání koncertu a v jeho bezprostředním okolí provozovat jakékoliv obchodní, reklamní, politické či jiné nevhodné aktivity bez předchozího písemného souhlasu promotéra akce.
 
Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný kulturní zážitek.

3691