Slavkov Open 2019: STING - koncert zrušen

66457094 2881946521822576 3438807394228895744 n
STINGŮV KONCERT VE SLAVKOVĚ U BRNA, PŮVODNĚ PLÁNOVANÝ NA 12. 7. 2019, SE ZE ZDRAVOTNÍCH DŮVODŮ RUŠÍ!
 
S lítostí oznamujeme, že Sting je momentálně v péči lékařů a ze zdravotních důvodů je nucen zrušit své koncerty v Mnichově, Stuttgartu a Slavkově u Brna. Sting upřímně lituje zklamání, které svým fanouškům způsobil, omlouvá se za způsobené komplikace a děkuje za pochopení. Zrušena je tedy celá páteční akce včetně vystoupení předkapel.
 
Peníze za vstupenky bude pořadatel vracet od pondělí 15. 7. 2019. Lístky vracejte v místech, kde jste je zakoupili. Podrobné informace včetně pokynů pro vrácení e-vstupenek naleznete na stránkách www.livenation.cz nebo na facebookovém profilu pořadatele. 
Peníze za jízdenky na zvláštní vlak Sting Expres Vám budou vráceny běžným způsobem po odeslání žádosti, kterou můžete podat na webu ČD.
Vstupné se vrací těmito způsoby:
 
1) Ticketportal
1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.
2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny.
O navrácení platby není nutné žádat – vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce
b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat – vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce
3/ platba vstupenek přes benefity
vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)
4/ platba vstupenek na fakturu
fakturu spolu se vstupenkami je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)
 
2) Ticketmaster
Vstupenky zakoupené na prodejním místě je možné vrátit na pobočce, kde byly zakoupeny.
V případě, že jste vstupenky obdrželi poštou, je můžete vrátit v naší centrále Ticketmaster Rokoko na Václavském náměstí 38, Praha 1 nebo je zašlete na naší adresu – Ticketmaster Česká republika a.s., Jungmannova 26/15, 110 00, Praha 1 a peníze vám budou vráceny zpět přes platební bránu.
V případě nákupu TicketFastu či eTicketu (vstupenky, kterou si sami vytisknete či obdržíte na mobilní telefon) a u objednávek s osobním vyzvednutím, které nebyly doposud vyzvednuty, nám stačí e-mailem zaslat číslo objednávky. V ostatních případech je vždy vyžadován originál vstupenky.
 
Vyjádření Zámku Slavkov – Austerlitz
Dlouho plánovaný a vyprodaný koncert Slavkov Open 2019: Sting je bohužel zrušený. Oznámila to pořádající agentura Livenation s odkazem na zdravotní stav této hudební hvězdy. V pátek 12. července se tak v parku zámku Slavkov – Austerlitz neuskuteční žádný z avizovaných koncertů.
Peníze za vstupenky bude pořadatel vracet od pondělí 15. 7. 2019. Lístky vracejte v místech, kde jste je zakoupili. Podrobné informace včetně pokynů pro vrácení e-vstupenek naleznete na stránkách www.livenation.cz nebo na facebookovém profilu pořadatele.
Pokud jste tedy vstupenku pořídili v informačním centru ve Slavkově u Brna, budou vám peníze od pondělí 15.7. vyplaceny zde. Otevírací doba je každý den od 9.00 do 17.00 (11:30-12:00 polední přestávka).
Vedení Zámku Slavkov – Austerlitz, který měl vystoupení světové hvězdy hostit, této situace lituje, nicméně vyjadřuje také politování nad zdravotním stavem pana Stinga a přeje mu brzké uzdravení. „Páteční organizační opatření tedy nebudou nutná, nicméně v sobotu 13. července se připravujeme na podobně velkolepé vystoupení norského dua Marcus&Matinus, kdy očekáváme příjezd 10 tisíc fanoušků zejména teenegerovského věku. Z tohoto důvodu budou ve Slavkově platit dopravní omezení a pořadatel bude v sobotu organizovat odstavná parkoviště na ulicích Bučovická a Křenovická dle původních dohod,“ uvedla ředitelka zámku Slavkov – Austerlitz Eva Oubělická.
 
Dopravní omezení ve městě
V pátek pořadatel nebude instalovat dopravní značení, která měl v plánu. Slavkov u Brna tak bude průjezdný běžným způsobem a žádné uzavírky na řidiče nečekají. Uzavírka ulice Bučovická a Křenovická je plánována až v souvislosti se sobotním koncertem Marcus&Martinus od 8.00 cca. do 21.00
 
------------------------------------------
 
It is with great regret that Sting’s concerts previously scheduled for Thursday, July 11 at jazzopen in Stuttgart, Germany and Friday, July 12 at the Castle Garden in Slavkov u Brna, Czech Republic will be cancelled. 
As reported earlier this week, Sting is under the weather and under doctor's orders, was forced to also cancel concerts in Ghent, Belgium (Monday, July 8) and Munich, Germany (Wednesday, July 10). Sting sincerely regrets disappointing or causing any inconvenience to the fans.
12-July Slavkov U Brno, Czech Republic.
 
Refunds for this show will be available starting Monday, 15-July at point of purchase as follows:
 
TicketPortal Purchases:
Outlet sales - Fans who purchased tickets at outlets will be refunded at the same location where tickets were purchase.
Online Sales – Fans who ordered tickets online will have their credit cards automatically refunded.
Invoice Payments – Customers who transferred payments will get money returned by bank transfer. Sending of tax document, IBAN and tickets submission to Ticketportal, Politických vězňů 934/15, Praha 1, 110 00, Czech Republic is needed.

Ticketmaster Purchases:
Fans who purchased tickets through Ticketmaster outlets may have their tickets refunded at the point of sale where they were purchased.
Fans who purchased using TicketFast or eTickets will receive a refund by submitting the transaction number via email.
Alternatively, tickets may be mailed to Ticketmaster for refund to:
Ceska republika a.s., Jungmannova 26/15, 110 00 Prague 1.