Komerční pronájmy

PRONÁJMY BANNER

Zámek Slavkov – Austerlitz je po staletí místem, kde se setkávali významné osobnosti, uzavíraly se důležité smlouvy a partnerství. Největší barokní památka na Moravě a symbol Napoleonova triumfu tak i v současnosti láká k pořádání důležitých událostí, firemních akcí, setkávání, obchodních jednání ...

Prostory Zámku Slavkov - Austerlitz nabízí komfort, moderní vybavení i zázemí. Ať už si vyberete nejkrásnější a největší Historický sál, reprezentativní Divadelní nebo praktický Rubensův sál, získáte to, co pro vaši akci potřebujete. Využít můžete také rozlehlý zámecký park, nádvoří nebo největší společenský dům ve Slavkově u Brna s kompletním zázemím. 

Stáhněte si prezentaci k pronájmům ZDE.

 komercni pronajmy

Podívejte se na virtuální prohlídku zámeckých prostor ZDE

Protože sami akce pořádáme, víme, jak na to. Přestože se budete pohybovat v národní kulturní památce, můžete využít zámecké zázemí. Samozřejmostí jsou parkovací místa, připojení na wi-fi, promítací a ozvučovaní technika apod. Díky našim kontaktům a dodavatelům zajistíme na klíč catering, vybavení i originální doprovodný program zapadající do prostředí našeho zámku.

Stačí nás kontaktovat a na základě našeho ceníku Vám připravíme nabídku na míru.

Disponujeme také praktickým mobiliářem, který je možný zapůjčit. Ceník zapůjčení mobiliáře najdete ZDE.

Slavkov u Brna je vzdálen jen 20 minut od Brna poblíž dálnice D1. Ve městě je k dispozici i kvalitní ubytování.