Kino Jas - úvod

kino jas

 

Přestože je malé, dokáže nabídnout velké zážitky. Kino Jas promítá až třikrát týdně. Nedělní promítání je určeno zejména dětem, ve všední dny a v sobotu jsou na programu populární i nezávislé filmy i snímky na přání. Kino je digitalizované a překvapí vás prostorovým zvukem. 
Kino Jas pořádá i oblíbený Letní filmový festival v zámeckém parku.

Aktuální program

středa 27.9.2017 19:30
IShorts
Krátké filmečky IShorts jsou zajímavou alternativou k tradičním celovečerním filmům. Žánrově pokrývají celou škálu témat a jelikož jsou to často i díla mladých, začínajících umělců, tak se nebojí jít v umělecké tvorbě mnohem dále než i ten nejodvážnější Holywoodský režisér. IShorts bývají společensky nesvázané a provokativní, humorné či vážné, ale vždy dokáží své diváky něčím překvapit.
Žánr: Artový
Mládeži přístupný,
vstupné volné
 
sobota 30.9.2017 19:30
Vzrušující práce v luxusním hotelu – to je vysněná budoucnost, kterou si hýčká Saliya už od dětství. Pak ale jako teenager začne ztrácet zrak, až nakonec vidí jen mlhavé světlo a matné obrysy. Zdá se, že jeho životní sen je v naprostých troskách. Saliya i přes svůj handicap postupně získává větší sebevědomí, vrací se do normální školy, a nakonec se dokonce odváží poslat přihlášku na stáž do pětihvězdičkového hotelu. Díky důkladné přípravě uspěje a místo získá. Jen nikomu nepřizná, že vlastně tak trochu skoro vůbec nevidí.
Odhalí jej až jeho nový přítel a kolega Max, který mu pak pomáhá. Během své praxe v hotelu si i přes svou zrakovou vadu všimne Laury, do které se bláznivě zamiluje.
Režie: Marc Rothemund. Hrají: Kostja Ullmann, Jacob Matschenz, Anna Maria Mühe, Johann von Bülow.
Žánr: Komedie
111 minut, mládeži přístupný,
vstupné 70 Kč
ČSFD 76 %
 
neděle 1.10.2017 16:30
Kráska a zvíře popisuje pozoruhodný příběh Krásky, bystré, krásné a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní děsivé zvíře. Navzdory strachu se spřátelí se zakletým zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že se pod obludným zvířecím zevnějškem ukrývá vlídná duše skutečného prince.
Režie: Bill Condon. Hrají: Hrají: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad, Emma Thompson, Ewan McGregor.
Žánr: Rodinný / Muzikál
130 minut, mládeži přístupný,
vstupné 65 Kč
ČSFD 74 %
 
sobota 7.10.2017 19:30
Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější, a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo.
Režie: Ridley Scott. Hrají: Hrají: Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride.
Žánr: Sci-Fi / Thriller
122 minut, přístupný od 15 let,
vstupné 80 Kč
ČSFD 62 %
 
neděle 8.10.2017 16:30
Celovečerní kombinovaný fantasticko - dobrodružný film, který ukazuje prehistorická stadia vzniku Země, flory a fauny. Nález pravěké zkameněliny je pro čtyři zvídavé kluky výzvou k výpravě do dávné minulosti. Na malé pramičce postupně proplouvají dobou ledovou přes třetihory a druhohory až na samý počátek života na planetě Zemi, přičemž zažijí nejrůznější, mnohdy i nebezpečná dobrodružství. Uvádíme v rámci Projektu 100.
Režie: Karel Zeman. Hrají: Petr Herrmann, Vladimír Bejval, Josef Lukáš, Zdeněk Husták, Bedřich Šetena.
Žánr: Dobrodružný / Rodinný
93 minut, mládeži přístupný,
vstupné 65 Kč
ČSFD 87 %
 
sobota 14.10.2017 19:30
V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračuje dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel.
Režie: James Gunn. Hrají: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Bradley Cooper, Vin Diesel.
Žánr: Akční / Sci-Fi
136 minut, přístupný od 12 let,
vstupné 75 Kč
ČSFD 81 %
 
sobota 15.10.2017 16:30
Mimi šéf je ve skutečnosti velký boss. Navenek sice působí jako roztomilé batole, ale uvnitř je to protřelý byznysmen posedlý obchodními úspěchy. Pracuje pro organizaci BabyCorp a jeho hlavním posláním je zjistit, proč teď děti prohrávají na trhu rodičovské lásky. Zatímco lásky k dětem ubývá a podíl BabyCorp na trhu klesá, o to rychleji rostou výsledky konkurenční společnosti Štěně a.s. Ta místo dětí prosazuje do rodin chlupaté, roztomilé mazlíčky a její zakladatel Francis E. Francis si může spokojeně mnout ruce a věřit, že děti z byznysu s láskou úplně vyšoupne. Mimi šéf se musí se svými pomocníky z BabyCorp vydat na speciální misi za záchranou rodičovské lásky. A aby v boji proti konkurenci uspěl, musí na svou stranu získat i svého staršího brášku.
Režie: Tom McGrath.
Žánr: Animovaný / Komedie
97 minut, mládeži přístupný,
vstupné 65 Kč
ČSFD 63 %
 
středa 18.10.2017 19:30
iShorts: DĚTI ZAŽÍT VYROBIT VYCHOVÁVAT
Děti. Všichni jsme jimi byli, většina z nás si někdy hrála na jejich výrobu a někteří je mají nebo budou mít. Na všechny tyhle stádia se dívají tvůrci kraťasů z pásma iShorts; Děti: Zažít, vyrobit, vychovat. Většinou s legračním nadhledem, ale vždycky z trochu nečekaných úhlů. Přijďte se mrknout. Ochranu i tikající hodiny pro jistotu s sebou!
Žánr: Krátkometrážní / Artový
vstup volný
 
sobota 21.10.2017 19:30
Svět podle Daliborka je filmový portrét autentického českého neonacisty z Prostějova, kterého štáb Víta Klusáka sledoval po dobu dvou let (2015 - 2016). Dalibor K. (37) pracuje jako lakýrník, točí amatérské horory, skládá naštvané písně, maluje a je radikální neonacista. Blíží se mu čtyřicítka, ale doposud neprožil plnohodnotný vztah se ženou, bydlí totiž stále se svojí matkou Věrou (63). Nesnáší svoji práci, cikány, Židy, uprchlíky, homosexuály, Merkelovou, pavouky a zubaře.
Símek je tragikomický vhled do světa "obyčejných slušných Čechů", kterým se stýská po Adolfu Hitlerovi.
Režie: Vít Klusák.
Žánr: Dokumentární
105 minut, přístupný od 12 let,
vstupné 70 Kč
ČSFD 64 %
 
neděle 22.10. 2017 16:30
Zemi zaplavily nekonečné oceány, lidstvo se odstěhovalo o dům dál a veškerý život na dokonale modré planetě obstarávají roztodivní tvorové z hlubin. V jednom podmořském údolí žije chobotnička Deep, neurotická kreveta Alice a nemotorný mořský ďas Evo. Tři kamarádi znamená taky třikrát více průšvihů, ten poslední je ale opravdu kolosální. Jejich údolí hrozí zkáza a naprosto nepravděpodobná sestava musí rychle povýšit na hrdiny a najít záchranu. Cestou se k nim přidá muréna stejně hladová jako osamocená a dohromady objeví vodní svět, o kterém neměli ani ponětí. Čekají je rybí zombies, zpěvačka na Titanicu, zaplavená Broadway nebo chladná Arktida. Když je všude voda, to největší dobrodružství je mokré!
Režie: Julio Soto Gurpide.
Žánr: Animovaný / Komedie
92 minut, mládeži přístupný,
vstupné 65 Kč
ČSFD 41 %
 
sobota 28.10.2017 19:30
Mitch je chlap jako hora se silným morálním kompasem a stoprocentním zápalem pro práci vodního záchranáře. Je to prostě naprostý opak Matta Brodyho, bývalého úspěšného olympionika, kterému sláva natolik stoupla do hlavy, že si po nekonečné sérii průšvihů musí pod Mitchovým velením jako plavčík odkroutit pár desítek hodin veřejně prospěšných prací. Matt má však ego stejně silné jako bicepsy a ani takové varování osudu nebere moc vážně.
Režie: Seth Gordon. Hrají: Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario, Priyanka Chopra.
Žánr: Akční / Komedie
119 minut, přístupný od 12 let,
vstupné 75 Kč
ČSFD 54 %
 
neděle 29.10.2017 16:30
Zebra Khumba byl už od narození terčem posměchů svého stáda, protože se narodil napůl pruhovaný a napůl bílý. Navíc když začalo období sucha, příbuzní Khumbu obvinili, že je prokletý a že je příčinou všech nepříjemností. Stádo v čele s jeho otcem ho tedy vyhnalo. Odvážná, polopruhovaná zebra se vydává do nebezpečného ale zároveň zábavného dobrodružství, aby našel chybějící proužky a získal zpět respekt své rodiny...
Režie: Anthony Silverston.
Žánr: Animovaný
85 minut, mládeži přístupný,
vstupné 65 Kč
ČSFD 53 %
 
úterý 31.10.2017 19:30
iShorts: MONSTER KABARET
Krev bude. Stejně jako řev, monstra, psychopati, ale taky trochu zvrácená sranda. Přece bychom vás nepřipravili o každoroční degustační menu haloweenského děsu, iShorts; Monster kabaret se vrací!
Žánr: Krátkometrážní / Artový
vstup volný
 
Přehledný letáček ke stažení ZDE