Kino Jas - úvod

kino jas

 

Přestože je malé, dokáže nabídnout velké zážitky. Kino Jas promítá až třikrát týdně. Nedělní promítání je určeno zejména dětem, ve všední dny a v sobotu jsou na programu populární i nezávislé filmy i snímky na přání. Kino je digitalizované a překvapí vás prostorovým zvukem. 
Kino Jas pořádá i oblíbený Letní filmový festival v zámeckém parku.

Aktuální program

SOBOTA 22. 4. 2017 19:30
Sympatická Eliška je na plný úvazek milující manželkou charismatického a bohatého Pavla. Ovšem jen do té doby, než ji na prahu čtyřicítky milým a korektním způsobem požádá o rozvod. Když nový život, tak od základů! Eliška se rozhodne začít od nuly jako učitelka v malé středočeské vesničce. Rázovitý a hyperaktivní starosta nastěhuje Elišku do jednoho domu s nerudným Božíčkem, který díky svým vlastním neblahým zkušenostem s „ženskejma definitivně skončil".
Režie: Tomáš Hoffman. Hrají: Petra Hřebíčková, Ondřej Vetchý, Miroslav Táborský.
Žánr: Komedie / romantický
97 minut, mládeži přístupný, vstupné 70 Kč
Hodnocení čsfd 68 %
 
NEDĚLE 23. 4. 2017 16:30
Umí vyprávět příběhy tak, že to bere dech. Chlapci Kubovi tenhle talent pomáhá uživit sebe a nemocnou matku. Den co den opouští jeskyni, ve které společně přebývají, a v přilehlé vesnici ohromuje obyvatele svým vyprávěním, které končí vždy před západem slunce. Domů se musí vrátit před setměním, jinak by ho podle matky mohla stihnout strašlivá kletba. Jednoho večera se však vrátit nedokáže. A varování se promění ve skutečnost. Najednou si uvědomí, že se stal hrdinou vlastního dobrodružného příběhu. Tahle výprava bude mnohem dobrodružnější, strašidelnější a zábavnější než cokoliv z toho, co dosud vyprávěl.
Režie: Travis Knight.
Žánr: Animovaný
101 minut, mládeži přístupný, vstupné 65 Kč
Hodnocení čsfd 77 %
 
SOBOTA 29. 4. 2017 19:30
Nadčasový příběh dospívání a hledání sebe sama je zasazený do drsných kulis okrajových čtvrtí Miami. Mladý Chiron bojuje o svoje místo v prostředí, ve kterém často rozhoduje právo silnějšího, zatímco jeho vnitřní svět se plní láskou, bolestí i touhou. Moonlight zachycuje univerzální témata přátelství a sexuální identity ve třech různých životních etapách od dětství až po dospělost. Je zároveň portrétem mladého člověka, současných amerických předměstí i nepostřehnutelných sil, které formují lidské životy.
Režie: Barry Jenkins. Hrají: Ashton Sanders, Mahershala Ali, Naomie Harris.
Žánr: Drama
111 minut, přístupný od 12 let, vstupné 80 Kč
Hodnocení čsfd 65 %
 
SOBOTA 6.5.2017 19:30
Prosinec 1945, ženský benediktinský klášter v Polsku. Jedna z řeholnic hledá pomoc u lékařů z francouzské mise Červeného kříže. Mladá stážistka Mathilde Beaulieu se rozhodne porušit pravidla a začne benediktinky pravidelně navštěvovat. Záhy zjistí, že mnoho sester je po opakovaném znásilnění ruskými vojáky těhotných, jiné mají příznaky pohlavních chorob. Konvent je tak postaven do těžké situace: má přijmout odpovědnost mateřství nebo opustit děti zrozené z hříchu?
Režie: Anne Fontaine. Hrají: Lou de Laâge, Agata Buzek, Agata Kulesza.
Žánr: Drama
115 minut, přístupný od 15 let, vstupné 80 Kč
Hodnocení čsfd 74 %
 
NEDĚLE 7.5. 2017 19:30
Čtrnáctiletá Elle Marja je Sámská dívka, která se věnuje chovu sobů. Vystavena rasismu éry třicátých let minulého století a ponižujícím vyšetřením na své internátní škole, začne snít o novém životě. K jeho dosažení je ale nutné stát se někým jiným a zpřetrhat všechny svazky s rodinou i svou rodnou kulturou. Strhující debut Amandy Kernell nahlíží „přírodní" Sámské etnikum zevnitř a umožňuje divákovi zakusit temnou část švédské koloniální historie bezmála fyzickým způsobem.
Režie: Amanda Kernell. Hrají: Hanna Alström, Anders Berg, Lene Cecilia Sparrok.
Žánr: Drama
110 minut, přístupný od 15 let, vstupné 75 Kč
Hodnocení čsfd 80 %
 
STŘEDA 10.5.2017 20:00
ISHORTS: zkrátka studenti
Studentský neznamená začátečnický! Nejlepší krátké filmy, které se za poslední rok urodily na školách v Čechách a na Slovensku vás o tom přesvědčí. Přijďte si tipnout, kdo už brzo ovládne stříbrné plátno!
120 minut, mládeži přístupný, vstupné 70 Kč
 
SOBOTA 13.5.2017 19:30
Když zaměstnanec železnic Canko Petrov najde na kolejích obrovské množství peněz, rozhodne se celý obnos vrátit na policii. Netuší však, jak fatální soukolí událostí tímto bohulibým činem dává do pohybu. Vděčný stát jej odmění novými náramkovými hodinkami. Pragmatická kariéristka Julia v čele PR oddělení Ministerstva dopravy mu však mezitím omylem ztratí jeho vlastní hodinky, které pro něj mají emocionální hodnotu. A právě zde začíná zoufalá Cankova snaha získat zpět.
Režie: Kristina Grozeva, Petar Valchanov. Hrají: Stefan Denolyubov, Margita Gosheva, Decho Taralezhkov.
Žánr: Drama
101 minut, přístupný od 12 let, vstupné 80 Kč
Hodnocení čsfd 82 %
 
NEDĚLE 14.5.2017 19:30
Justine pochází z vegetariánské rodiny. V šestnácti letech odchází na veterinární školu, kterou studuje její starší sestra. Při jedné z epizod šikany je donucena poprvé v životě pozřít syrové maso. Tato zkušenost ji od základů změní a probudí v křehké dívce spící monstrum.
Režie: Julia Ducournau. Hrají: Garance Marillier, Ella Rumpf, Rabah Nait Oufella.
Žánr: Psychologický
99 minut, přístupný od 18 let, vstupné 80 Kč
Hodnocení čsfd 69 %
 
SOBOTA 20.5.2017 19:30
Milanův vztah k doktorce Elišce (Eva Holubová) se slibně vyvíjí, a když se jí už Milan konečně odhodlá požádat o ruku, vypadá to, že svatbě nic nestojí cestě. Teda kromě jedné malé „drobnosti" – Milan je stále ženatý se Slovenkou Jankou (Zdena Studenková), matkou Kryštofa, se kterou se před lety jaksi zapomněl rozvést! Kromě Milanových lapálií jsou tu ještě další problémy s vodním pólem či léčení deprese kamaráda Jakuba pomocí aquabel.
Režie: Tomáš Svoboda. Hrají: Bolek Polívka, David Novotný, David Matásek.
Žánr: Komedie
104 minut, mládeži přístupný, vstupné 70 Kč
Hodnocení čsfd 50 %
 
NEDĚLE 21.5.2017 16:30
Walt Disney Animation Studios uvedou struhující počítačově animovaný film Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa o nebojácné dospívající dívce, která se vydává na nebezpečnou cestu, aby zachránila svůj lid. Cestou potkává Vaiana, kdysi mocného poloboha Mauiho, který jí pomůže stát se zkušenou mořeplavkyní. Společně se plaví přes širý oceán a zažívají nebezpečná a úžasná dobrodružství
Režie: Ron Clements, John Musker.
Žánr: Animovaný
107 minut, mládeži přístupný, vstupné 65 Kč
Hodnocení čsfd 80 %
 
NEDĚLE 28.5.2017 16:30
Hlavním hrdinou dobrodružné podívané pro celou rodinu je lední medvěd Norm. Jenže Norm na běžné medvědí normy kašle, tuleně má rád jako kámoše a ke štěstí mu stačí hlavně dost zábavy a žádní otravní turisté na Arktidě. Teď se ale bláznivý projektant rozhodne postavit luxusní obchoďák a výletní apartmány přímo na jeho ledovém dvorku. Norm musí začít jednat na vlastní tlapu. Se třemi legračními parťáky, nezničitelnými lumíky, vyrazí do New Yorku, kde se musí pokusit šílenému nápadu za každou cenu zabránit.
Režie: Trevor Wall.
Žánr: Animovaný
86 minut, mládeži přístupný, vstupné 65 Kč
Hodnocení čsfd 42 %
 
Program kina na duben v PDF ZDE
Program kina na květen v PDF připravujeme

Tagy: kino