Dětska

Prohlídková trasa pro nejmenší, která prochází salonky severního křídla v prvním patře zámku, je doplněna kostýmy, dekoracemi a rekvizitami. Děti v rámci prohlídky řeší záhadu ztracené koruny pomocí indicií a čteného příběhu.
Vítané jsou u dětí vlastní kostýmy, popřípadě je můžeme na zámku zapůjčit. Vhodné pro děti 5 - 10 let. Školám rádi zařídíme individuální prohlídku.

Otevírací doba: Prohlídková trasa je otevřena v červnu a v září pouze v sobotu a v neděli. V červenci a v srpnu každý den, viz otevírací doba zámku ZDE (poslední vstup hodinu před koncem otevírací doby).

V březnu, dubnu, květnu a v říjnu jsou prohlídky v provozu pouze pro skupiny (min. 10 osob) a po předchozí rezervaci v souladu s otevírací dobou, viz otevírací doba zámku ZDE (poslední vstup hodinu před koncem otevírací doby).

Aktuální upozornění pro návštěvníky: Z důvodu konání svatebních obřadů v Divadelním sále jsou v termínu 14. 9. 2019 prohlídky přístupné až od 14:00 hod. (poslední prohlídka v 16:00 hod.). Zároveň z důvodu konání akce Miss a Mistr Charme bude v neděli 15. 9. 2019 v provozu trasa Historické salonky namísto prohlídek pro děti. Děkujeme za pochopení

 
Délka prohlídky: 30 minut
Max. počet: 25 osob
 
Možnost rezervace pouze pro (školní) skupiny:
tel.: +420 544 227 548
 
Vstupné:
Dospělí 130 Kč
Senioři 80 Kč
Děti od 3 let, studenti, ZTP 80 Kč
Rodinné vstupné (2 dospěli+2 děti) 340 Kč
MOŽNOST PLATBY KARTOU
 
Sleva 10 % na Seniorpass, rodinný pas, Sphere card, vstupenka z papouščí ZOO Bošovice
Sleva 20 % po předložení jízdenky IDS JMK platné v daný den
Zdarma s kartou Asociace muzeí 
Slevy se nesčítají. Nárok na slevu je nutné hlásit ihned - na pozdější reklamace nemusí být brán zřetel.
 
12345689