Kalendář událostí

Vánoční koncert Martina Křížky a jeho přátel

Baner koncert Martin

Předvánoční čas bude již po sedmé patřit původním i světoznámým písním v podání Martina Křížky a jeho přátel z Městského divadla v Brně. Díky velkému diváckému zájmu se letos opět uskuteční dva koncerty v jeden den – v sobotu 15. prosince v 15:30 a 19:30.
„Mám velkou radost, že nemalé úsilí vynaložené při přípravách a organizaci oceňují posluchači stále větší návštěvností. Díky tomu se z vánočního koncertu stala již tradice a my tak můžeme každý rok vymýšlet nové a zajímavější efekty i aranžmá. Zní to až neuvěřitelně, ale letos se na pódiu při vánočních koncertech vystřídá na 50 účinkujících“ uvedl Martin Křížka.
I letos se můžete těšit na několik vzácných hostů, kterými jsou Aleš Slanina, Marta Matějová a po několika letech do Slavkova opět zavítá také Andrea Zelová (Březinová). Chybět nebude ani pěvecký dětský sbor při ZUŠ Františka France Hlásek. Letošní koncerty budou okořeněné i lidovou tvorbou v podání Mužáků ze Šardic. Účinkující zpěváky opět doprovodí skvělá kapela pod vedením Ondřeje Klímka společně se smyčcovým kvartetem Indigo.

Vstupenky na koncert si můžete zakoupit v Informačním centru na Palackého náměstí 1 nebo online v předprodeji.
 
KDY: 15. 12. 2018 v 15:30 nebo v 19:30
KDE: SC Bonaparte
VSTUPNÉ: 300 - 330 Kč
 
12 koncert martin kka

Zpět