Kino Jas - úvod

kino jas

 

Přestože je malé, dokáže nabídnout velké zážitky. Kino Jas promítá až třikrát týdně. Nedělní promítání je určeno zejména dětem, ve všední dny a v sobotu jsou na programu populární i nezávislé filmy i snímky na přání. Kino je digitalizované a překvapí vás prostorovým zvukem. 
Kino Jas pořádá i oblíbený Letní filmový festival v zámeckém parku.

Aktuální program

sobota 25.11.2017 19:30
Antonina Zabinská (Jessica Chastain) práci v manželem řízené zoologické zahradě ve Varšavě přímo zbožňuje. Když 1. září 1939 napadne Německo Polsko, pocítí to zahrada prakticky okamžitě. Bombardování a ostřelování města ve vteřině zničí všechno, co manželé Zabinští léta budovali a své odborné znalosti můžou Antonina a její muž Jan (Johan Heldenbergh) využívat jen k chovu prasat. Právě tady ale leží začátek cesty k jejich odvážnému plánu. Prasata totiž krmí zbytky, které vyprodukují obyvatelé varšavského ghetta. A pro ně jezdí Jan pravidelně s náklaďákem. Ale zpátky neodváží jenom ty zbytky, ale také lidi, které pak ukrývají ve sklepních prostorách pod zahradou.
Režie: Niki Caro. Hrají: Jessica Chastain, Johan Heldenbergh, Daniel Brühl, Iddo Goldberg, Shira Haas
Žánr: Životopisný / Drama / Historický / Válečný
127 minut, český dabing, přístupný od 12 let,
vstupné 75 Kč
ČSFD 74 %
 
neděle 26.11. 2017 16:30
Bývalý padouch Gru má problém. Mezi prsty si nechal utéct aktuálně nejhledanějšího zlosyna na světě, a tak ho vyhodili z práce v Antipadoušské lize. Jeho Mimoni jsou navíc čím dál nespokojenější s tím, že už páníček není zlý. Nejmladší dcera Agnes touží po živém jednorožci, který bude neuvěřitelně heboučký. A do toho všeho se Gru dozví, že má dvojče, které je mu k nerozeznání podobné.
Režie: Kyle Balda, Pierre Coffin.
Žánr: Animovaný / Akční / Dobrodružný / Rodinný
90 minut, český dabing, mládeži přístupný,
vstupné 65 Kč
ČSFD 63 %
 
sobota 9.12.2017 19:30
Star Wars jsou celosvětový fenomén, který díky společnosti Disney opět zamířil na filmová plátna. Díky tomu se můžeme opět setkat s mnoha známými i neznámými hrdiny. Přijďte se tedy pár dní před další premiérou Hvězdných válek naladit na jedinečnou atmosféru a připomenout si, jak že se vlastně Rebelové zmocnili plánů Hvězdy smrti.
Režie: Gareth Edwards. Hrají: Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Ben Mendelsohn, Diego Luna, Forest Whitaker, Riz Ahmed.
Žánr: Akční / Dobrodružný / Sci-Fi
133 minut, český dabing , mládeži přístupný,
vstupné 70 Kč
ČSFD 79 %
 
neděle 10.12.2017 16:30
Richard je vrabec. A všichni to ví. Všichni kromě Richarda. Malý ptačí sirotek vyrůstá v čapí rodině a je samozřejmě přesvědčený, že sám se narodil jako čáp. Jenže přijde čas, kdy jeho adoptivní rodina vyráží na zimu do teplých krajů a Richarda musí nechat doma. A tak začíná velkolepé ptačí odysea. Čáp nečáp, vrabec nevrabec, Richard nemá svoje křídla pro nic za nic a vyráží do dálné Afriky na vlastní pěst.
Režie: Toby Genkel, Reza Memari
Žánr: Animovaný / Dobrodružný
84 minut, český dabing, mládeži přístupný,
vstupné 65 Kč
ČSFD 49 %
 
středa 13.12. 2017 19:30
iSHORTS: SHORT MATTERS!
Nejlepší kraťasy Evropy jsou zpátky! 15 evropských festivalů nominovalo ty nejlepší krátké filmy, který se u nich letos objevily. Na vybrané z nich se budete moct podívat v pásmu Short Matters a tipnout si, kdo si letos odnese evropský protějšek Oskara za nejlepší krátký film roku. Více na www.iShorts.cz
Žánr: Artové / umělecké / nezávislé
100 minut, české titulky, mládeži přístupný,
vstupné volné
 
sobota 16.12.2017 19:30
V Egyptě před dvěma tisíci lety se velmi ambiciózní princezna Ahmanet (Sofia Boutella) chystala na převzetí vlády v zemi po svém otci a pro naplnění svého cíle se neváhala spojit s temnými sílami a provádět věci, z nichž tuhla krev v žilách. Potrestali ji ale mumifikací zaživa a pohřbili tak, aby ji nikdo nenašel. Jenže o dva tisíce let později se v místě jejího věčného odpočinku ocitli dobrodruh Nick Morton (Tom Cruise) a archeoložka Jenny Halsey (Annabell Wallis). Ti nešťastnou náhodou objevili Ahmanetin sarkofág, který nechala Jenny převézt do Londýna k dalšímu zkoumání.
Režie: Alex Kurtzman. Hrají: Tom Cruise, Sofia Boutella, Russell Crowe, Annabelle Wallis, Jake Johnson, Javier Botet.
Žánr: Akční / Dobrodružný / Fantasy / Horor
110 minut, český dabing, mládeži přístupný od 12 let,
vstupné 70 Kč
ČSFD 55 %
 
neděle 17.12.2017 16:30
Legendární hrdinové, které dobře znáte, přicházejí v animované komedii pro celou rodinu. Filmový příběh Hurvínek a kouzelné muzeum nabízí zcela nové, původní dobrodružství. Pan Spejbl pracuje jako hlídač Muzea loutek, kterému však hrozí zbourání. Hurvínek zase jednou neposlouchá a podaří se mu proniknout do uzavřených prostor muzea, kde objeví svět, skrytý před zraky návštěvníků. A právě v podzemí je ukryto nejen tajemství kouzelného muzea, ale i klíč k jeho záchraně. Hurvínka čeká největší dobrodružství v životě, při němž musí prokázat chytrost, šikovnost, odvahu a smysl pro přátelství, aby zachránil „taťuldu“, ale i kouzelné muzeum a celé město z nadvlády zločinného Pána loutek.
Režie: Martin Kotík, Inna Jevlannikova. 
Žánr: Animovaný / Komedie
85 minut, v původním  českém  znění, mládeži přístupný,
vstupné 65 Kč
ČSFD 46 %
 
Přehledný letáček programu kina v listopadu ke stažení ZDE a v prosinci ke stažení ZDE