Kino Jas

 

Kino Jas je uzavřené z důvodu špatného technického stavu budovy.

Dočasně se promítá kino v SC Bonaparte, Palackého nám. 126.

Sál ve Společenském centru Bonaparte je vybavený velkoplošným mobilním plátnem a kvalitním zvukem.

 

Aktuální program 

07 LFF
 

24.7.pátek      Psí poslání 2                         rodinný/dobrodružný              USA 108 min

Některá přátelství jsou věčná a to i v pokračování celosvětově úspěšného rodinného filmu Psí poslání. Ve filmu Psí poslání 2, nalezne milovaný pes Bailey nový smysl života. Naváže pevné pouto s těmi, které zbožňuje, a společně se vydají na místa, která si nedokázali ani ve snu představit.

Hrají : Josh Gad,Dennis Quaid,Kathryn Prescott,Marg Helgenberger,Betty Gilpin,Henry Lau…..

 

25.7.sobota     Chlap na střídačku              komedie                                 Česko 109 min

Již patnáct let št'astně vdaná Zuzana jednoho dne zjistí, že má její manžel Jiří delší dobu poměr s jinou ženou. Zuzana neváhá a rozhodne se svou sokyni Lenku navštívit a učinit jí tak trochu netradiční návrh. Její plán je přímo skandální. Navrhne jí totiž, že si rozdělí péči o Jirku a udělají z něj tak chlapa na střídačku.

Hrají : Ivana Chýlková,Jiří Langmajer,Lucie Žáčková,Iva Janžurová,Pavel Nový,Martin Pechlát…..

 

26.7.neděle     Dolittle                                              rodinný/dobrodružný              USA 102 min

Doktor Dolittle byl tak výjimečný, že ho jmenovali osobním lékařem anglické královny Viktorie. Jenže to bývávalo. Před pár lety ovdověl a od té doby samotaří v ústraní, za zdmi svého kdysi velkolepého sídla, obklopený smečkou zvířecích přátel, s nimiž si rozumí lépe než s lidmi. Jenže pak mu vpadne do života jeden drzý kluk, jenž si vzal do hlavy, že bude jeho učedníkem.

Hrají : Robert Downey Jr.,Harry Collett,Antonio Banderas,Michael Sheen,Jessie Buckley….

 

27.7.pondělí                Modelář                                drama/thriller                        Česko                        110 min

Příběh dvou kamarádů, kteří provozují prosperující půjčovnu dronů, se odehrává v současné Praze. Majitel firmy přezdívaný Plech (Jiří Mádl), ve volném čase rapper, sní o velkých penězích a neochvějných jistotách. Chemik a vynikající letecký navigátor Pavel (Kryštof Hádek), který se právě vrátil ze zahraničí, sní o spravedlnosti a osobním angažmá v nápravě světa. Drony jsou pro bývalé spolužáky ze střední školy propustkou do mnoha oblastí lidského konání, kam by se jinak nepodívali.

Hrají : Kryštof Hádek, Jiří Mádl, Veronika Khek Kubařová, Zuzana Fialová, Richard Stanke…..

 

28.7.úterý       Mia a bílý lev                                     rodinný/dobrodružný              Francie 98 min

Král přírody, majestátný lev jako ten nejlepší kamarád a domácí mazlíček? Proč ne? Jedenáctiletá dívka Mia se s rodinou přestěhuje na farmu v jižní Africe, kde se jí ve lví rezervaci splní dávný sen snad všech dětí světa. Dostane malého lvíčka, mládě vzácného bílého lva.

Charlieho. Během pár dalších let se z nich stanou nerozluční přátelé, parťáci na celý život, jejichž pouto a láska stírá rozdíl mezi světem lidí a zvířat. Z mláděte ale vyroste opravdové zvíře, z roztomilého lvíčka se stane skutečný úžasný silný lev.

Hrají : Daniah De Villiers, Mélanie Laurent, Langley Kirkwood, Brandon Auret, Ryan Mac Lennan…..

                       

29.7.středa      Vlastníci                                            komedie/drama                      Česko 97 min

Paní Zahrádková (Tereza Ramba) s manželem (Vojta Kotek) idealisticky chtějí, aby společnými silami dům zachránili. Novomanželé Bernáškovi (Jiří Černý,Maria Sawa)se s nadšením připojují. Paní Roubíčková (Klára Melíšková) pedantsky kontroluje řádný průběh schůze. Paní Horvátová (Dagmar Havlová) všechno iniciativně komentuje. Naivní pan Švec (David Novotný) zastupuje svojí maminku. Paní Procházková (Pavla Tomicová) s panem Novákem (Ondřej Malý) hledá způsoby jak zhodnotit svůj majetek.

Hrají : Tereza Ramba,Vojtěch Kotek,Dagmar Havlová,Jiří Lábus,Pavla Tomicová,Ondřej Malý…

 

30.7.čtvrtek    Jumanji : Další level                        dobrodružný/komedie                           USA 123 min

Martha, Bethany a Fridge se vracejí zpět do hry, aby našli Spencera, který záhadně zmizel. Zjistí však, že se hra změnila, a že přežít ve světě Jumanji bude mnohem náročnější. Jumanji už totiž není jen džungle, jsou to i rozpálené pouště či zasněžená pohoří plné nových nebezpečných nástrah.

Hrají : Dwayne Johnson,Kevin Hart,Jack Black,Karen Gillan,Awkwafina,Nick Jonas,Alex Wolff…

 

31.7.pátek       Tenkrát v Hollywoodu                     komedie/drama       USA/Velká Británie 161min

Film je natočen na motivy skutečných událostí a odehrává se koncem 60.

let. Hlavními postavami jsou bývalá westernová hvězda Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) a jeho dlouholetý kaskadér Cliff Booth (Brad Pitt).

Slávu si slibují od slavné a krásné sousedky, jíž není nikdo jiný než herečka Sharon Tate (Margot Robbie). Její manžel, režisér Roman Polanski, je na natáčení v Evropě. Sharon je ale zanedlouho zavražděna fanatickým sériovým vrahem Charlesem Mansonem (Damon Herriman) a jeho "rodinou"

Hrají : Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Emile Hirsch, Margaret Qualley, Timothy Olyphant…

 

1.8.sobota       Poslední aristokratka                      komedie          Česko/Slovensko 110 min

Rodilý Newyorčan Frank (Hynek Čermák) získá díky svým šlechtickým předkům dávné rodové sídlo - zámek Kostka. Potomek emigrantů se tak po více než čtyřiceti letech chystá s dcerou Marií (Yvona Stolařová) a temperamentní ženou Vivien (Tatiana Vilhelmová) na velký návrat do Čech. 

Hrají : Hynek Čermák,Tatiana Dyková,Yvona Stolařová,Eliška Balzerová,Martin Pechlát…..

 

2.8.neděle       Ježek Sonic                                      rodinný                                   USA 100min

Schopnost utíkat nejrychleji ze všech na světě (na jakémkoliv světě, v němž se právě vyskytuje) by ježek Sonic bez mrknutí oka vyměnil za opravdového kamaráda. Ze svého lesního útočiště sice chodí navštěvovat dobráckého maloměstského šerifa Toma (James Marsden), ale ten se tak úplně nepočítá, protože si Sonica při jeho rychlosti ještě nestačil všimnout. A Sonic se snaží nezanechávat stopy své přítomnosti, protože ví, že by pak po něm šli. Kdo? Všichni!

 

3.8.pondělí      Rambo:Poslední krev                                 akční/thriller                            USA 100 min

John Rambo se konečně vrátil domů. Usadil se na ranči v Arizoně a své běsy zabijácké minulosti se snaží vyhnat klidným životem kovboje v americkém zapadákově. Najde i pár lidí, které má rád a na kterých mu záleží. Má šanci dojít i smíření. A právě obyčejný pocit, že má konečně pro co žít, ho nelítostně vrátí tam, odkud se snaží utéct. Do světa zabíjení. Dcera jeho dávného přítele totiž nedbá na výstrahy a vydá se za hranice do Mexika, kde ji unese místní mafie.

Hrají : Sylvester Stallone,Paz Vega,Joaquín Cosio,Yvette Monreal,Óscar Jaenada,Sheila Shah…..

 

4.8.úterý         Přes prsty                                         komedie          Česko/Slovensko      101 min

Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které obětují beach volejbalu všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět.

Hrají : Petra Hřebíčková,Jiří Langmajer,Denisa Nesvačilová,Vojtěch Dyk,Jakub Prachař….

 

5.8.středa        Sněžný kluk                          anim/dobrodružný                  USA                97 min

Dívka s exotickým jménem Yi je typická puberťačka, která má problém zapadnout, protože jí okolí buď nerozumí, nebo příšerně štve. Útěchu nachází v bunkru na střeše svého domu, kde se na svět dá aspoň koukat s nadhledem. Jednoho dne však ve svém útočišti objeví obrovskou bílou chlupatou kouli, z níž se vyklube mladý yetti, sněžný kluk, kterému Yi začne říkat Everest. Není to náhoda, nejvyšší hora světa je totiž domovem těchto bájných himalájských monster a mladý yetti netouží po ničem jiném, než se tam vrátit.

 

6.8.čtvrtek      3bobule                                 komedie                     Česko                                     101 min

Po mnoha sklizních... Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba) se stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. Toto je příběh renesance jejich lásky v překrásné krajině jižní Moravy.Pro Kláru s Honzou nastává rozhodující čas vinařského roku – vinobraní. Honza se za dramatických okolností po letech setkává s kumpánem Jirkou (Lukáš Langmajer).

Hrají : Tereza Ramba,Kryštof Hádek,Lukáš Langmajer,Miroslav Táborský,Braňo Deák